Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Angry Beards Beardroids doping Doplněk stravy Vitamíny na růst vousů 60 ks

Angry Beards Beardroids doping Doplněk stravy Vitamíny na růst vousů 60 ks

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Angry Beards

Nemysli si, že tohle jsou magický tobolky, který tě promění v Chewbaccu. Často se ale zapomíná, že kůže si většinu živin bere z těla, kam bys je v ideálním světě dostal vyváženou stravou. V reálu tu jsou Beardroids, který v jedný kapsli obsahují nejpřínosnější ingredience jak pro vousy, tak vlasy, kůži, nehty i tvůj fištrón. Více

Kód: AGB011 Doprava a platba

649 Kč
Skladem - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Nemysli si, že tohle jsou magický tobolky, který tě promění v Chewbaccu. Často se ale zapomíná, že kůže si většinu živin bere z těla, kam bys je v ideálním světě dostal vyváženou stravou. V reálu tu jsou Beardroids, který v jedný kapsli obsahují nejpřínosnější ingredience jak pro vousy, tak vlasy, kůži, nehty i tvůj fištrón. Více

Kód: AGB011 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Beardroids doping  Doplněk stravy Vitamíny na růst vousů 60 ks

Nemysli si, že tohle jsou magický tobolky, který tě promění v Chewbaccu. Často se ale zapomíná, že kůže si většinu živin bere z těla, kam bys je v ideálním světě dostal vyváženou stravou. V reálu tu jsou Beardroids, který v jedný kapsli obsahují nejpřínosnější ingredience jak pro vousy, tak vlasy, kůži, nehty i tvůj fištrón.

Doplněk stravy

U Beardroidů platí stejně jako u Dopingu, že nejsou kouzelným klíčem k bírdu za týden. Jestli nemáš na vousy genetiku, tak to nepřechčiješ ani zobáním droidů. Vyplatí se je ale zkusit i tak, protože Beardroidy toho zvládnou mnohem víc. Celkově podporují zdravý růst vlasů i vousů a omezují jejich vypadávání. Píchnou i kůži, nehtům, kloubům a tvý mentální činnosti. Pomáhaj snižovat únavu, vyčerpání a nakopávaj metabolismus mikroživin. Bašti je klidně kvůli růstu, ale dostaneš k tomu i milion dalších věcí. To z nich dělá vyhledávanej cíl žab, tak bacha, ať ti je doma „někdo“ neujídá.

Bitva na všech frontách

Chewbacca v kapsli

To Beardroids rozhodně nejsou. Bírd není holka, která ti dá na prvním rande. Boj s růstem je složitý a komplexní. Kvalitní pestrá strava je sice jeho základ, ale pokrytý bys měl mít i další fronty. Tohle všechno rozebíráme v článku Jak zrychlit růst vousů.

Jestli seš ready jít do roost boostu naplno, mrkni na Doping a Beard Roller, kterýma zvnějšku kůži nasereš, ta se prokrví a k vousům pošle maximum živin. Nic lepšího už na světě snad ani není.

Beardroids v sobě mají aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahující síru. Jsou zdrojem keratinu, který je základním stavebním prvkem vousů i vlasů. Biotin přispívá k udržení zdravýho vousu, vlasu i pokožky a přispívá k normálnímu metabolismu mikroživin. Kyselina pantothenová maká na snižování únavy a vyčerpání, podporuje zdravou mentální činnost a nakopává energetický metabolismus. Zinek pak udržuje normální stav vlasů, vousů, nehtů a pokožky, ale radost udělá i spermiím. Beardroids obsahují taky MSM (methylsulfonylmethan) aka „minerál krásy“, takže budeš komplet hezu.

Vlastnosti a výhody

  • V jedný kapsli všechno, co vous potřebuje k růstu
  • Podpora zdravých vousů, vlasů, nehtů a pokožky
  • Podpora mentální činnosti a metabolismu mikroživin
  • Navíc plný zinku pro nabušený spermie
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Strava je základ

Dodej tělu živiny potřebný pro zdravý růst vousů i vlasů. V ideálním světě bys je do sebe dostal každý den stravou, v tom reálným ti s tím píchneme.

Legální sypka

Beardroids posvětí i dopingová komise. Jsou v nich top věci pro růst a omezení vypadávání, ale třeba i zinek, který je důležitý pro hojení ran a tvorbu spermií.

Zobej droidy

Kde strava nestačí, jsou to Beardroids, kdo ti dodá tu poslední kapku, aby pohár vousů přetekl a z kůže začaly lézt hrdý hřebíky.

Sázíš, sklízíš

Pak už jen pořiď repelent na hoes, protože čeho je moc, toho je příliš. To platí i pro náklonnost žab, ale aspoň už budeš mít díky zinku ošéfenou tvorbu spermií.

Jak používat

Bašti jednu tabletu denně po jídle. Je to výrobek, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží zdravou životosprávu. Tyhle tablety nejsou magická náhrada pestrý stravy, je to její doplněk, který ti pomáhá dostat do sebe klíčový složky pro zdravou kůži a bezproblémový růst vousů i vlasů.

Složení

l-methionin 100 mg, l-cystine 50 mg, msm 50 mg (methylsulfonylmethan), kyselina pantothenová – vitamin b5 (zdroj calcium d-panthotenate) 5,52 mg, biotin 2 mg, zinek (zdroj oxid zinečnatý) 10 mg, další složky: mikrokrystalická celulóza, silica, stearan hořečnatý, želatina, e171, e172

Parametry
Určení Pro muže

Podobné produkty3