15% sleva ke dni otců při nákupu nad 800 Kč🎁 Slevový kód "SUPERTATA"

Podpora růstu vousů - TIP Barbera

Kosmetika na vousy, která podporuje lepší a rychlejší růst vousů i pokud ti vousy moc nerostou, máš v nich holá místa a nebo potřebuješ svůj plnovous nastartovat k ještě lepšímu růstu. Séra na růst vousů obsahují účinné látky, které intenzivně stimulují a probouzí spící folikuly vousů a nastartují tak jejich růst. Zlepšuje prokrvení pokožky, dodává živiny, vitamíny a minerály pro zdravý růst. Plnovous za týden určitě nečekej, je to běh na dlouhou trať, která se vyplatí, pokud máš ty správné geny.

Zobrazit více

Jak podpořit rychlý růst vousů

Pokud hledáš tu nejlepší cestu, jak rychle podpořit růst vousů, tak jsi tu správně. Máme pro tebe speciální produkty, které ovlivňují růst vousů tím, že probouzí a povzbuzují folikuly vousů. Dodávají pokožce ty správné živiny, které růst vousů ještě více podpoří.

Elixíri a séra pro růst vousů mají krémovou konzistenci, která se skvěle nenáší a vstřebává. Obsahuje mnoho prospěšných živin a látek, které podpoří prokrvení pokožky, proto se nelekni, když po aplikaci ucítíš hřejivý pocit. Spolu s kartáčem a rollerem na vousy nastartuješ jejich rychlý růst.

Pomůže mi to?

Mám vousy, ale chci aby rostly více

Pokud ti už vousy rostou a dohromady dávají ucelený tvar (nemáš ve vousech holá místa), tak patříš mezi šťastlivce. Podpořit rychlejší růst vousů je opravdu snadné a při pravidelné aplikaci séra na podporu růstu vousů a celkové péči o vousy si vypěstuješ hustý plnovous. Na růst má vliv i stravování, stres a hormony, které celý proces ovlivňují, proto další podpora růstu přijde vhod, stejně jako kartáč na vousy nebo roller.

Mám ve vousech holá místa

Tohle je nejčastější problém u chlapů, kteří touží po skvělém plnovousu, který je symetrický. Někde ti vousy hold nerostou a to pak nevypadá vůbec dobře. I tobě s růstem pomůže elixír pro podporu růstu vousů spolu s řádnou péči o vousy i pokožku pod nimi (protože z té vousy rostou!). Ideální cestou pro tebe bude využít nejen přípravek na růst vousů, ale před aplikací také vous a pokožku řádně umýt šamponem na vousy, použít kartáč na vousy nebo speciální roller a tím ještě víc podpořit jejich růst. Aplikací elixíru pro růst vousů vše ještě pdopoříš, zajistíš lepší vstřebatelnost a tím i lepší účinek.

Důvodů, proč ti v daném místě vousy nerostou souvisí s genetikou, zdravým pokožky, důležitou výživou a nebo také poškozením pokožky.

Vousy mi ještě moc nerostou

Na růst vousů si musíš ještě počkat. Vše záleží na genetické predispozici, tak se podívej na tvého tátu nebo dědu, zda jim vousy rostou nebo ne. Tam kde nic neroste a pokožka není na vousy připravená, je mnohem těžší vybojovat hustý plnovous za pomocí séra na růst vousů.

Jestli ti je pod 20, tak buď ještě v klidu, růst vousů se nejspíš nastartuje sám od sebe ve správnou chvíli. Můžeš tomu jít naproti, dobře se stravovat, čistit pokožku a použít přípravky na pdoporu růstu vousů, ale nečekej žádné zázraky. Základní vstupenkou do světa vousáčů je správná hladina testosteronu nebo přesněji jeho přeměněné formy DHT (Dihydrotestosteron).

Pokud už jsi starší pardál a vousy pořád nikde, máme pro tebe špatnou zprávu. Šance na růst vousů je zásadě ovlivněn nedostatkem testosteronu, přesněji jeho zredukovanou formou - dihydrotestosteron neboli DHT. Růst můžeš podpořit pomocí doplňků stravy pro růst vousů nebo extraktem z kotvičníku zemního (tribulus), který podporuje tvorbu testosteronu.

Holením vousů k rychlejšímu růstu - Pravda nebo mýtus?

Nejčastějším mýtem je holení vousů k lepšímu růstu, které doporučuje nejeden vousáč, ale i nezkušení barbeři. Když po oholení do týdne naroste pár milimetrů, je to velmi znatelný rozdíl a zdá se, že vousy rostou rychleji, než u neholeného vousu. Zdání však klame, protože v delším vousu těch pár milimetrů tolik neuvidíš, ale růst je pořád stejný. Holením maximálně po čase docílíš tvrdších vousů, což rozhodně nechceš.

Je pravda, že holením dráždíš pokožk (tím ji prokrvuješ), což podporuje růst vousů, ale mnohonásobně lepší účinku se ti dostane při použití kartáče na vousy, který podpoří prokrvení k lepšímu růstu.

Výhody séra na podporu růstu vousů

Prokrvuje pokožku k lepšímu růstu

Vyživuje pokožku

Probouzí spící folikuly vousů

Snadno se aplikují a vstřebávají

Účinkuje při dlouhodobé a pravidelné aplikaci

Genetiku stále obejít neumí, ale pomůžou na maximum co to jen jde


Jak podpořit rychlejší růst vousů

Jak podpořit rychlejší růst vousů

Chceš si nechat narůst plnovous a nebo jen zaplnit holá místa ve vousech, aby jsi nevypadalo jako oškubané kuře? Vypěstuj si plnovous díky přípravkům na podporu růstu vousů a podpoř ho i v dalších směrech pro opravdu nejlepší efekt. Co růst vousů způsobuje, jak ho podpořit a proč někomu vousy vůbec nerostou? Důvodů je spousta, některé z nich jsou řešitelné, jiné jen čekají na správnou chvíli.


Správné mytí a péče o vousy

Správné mytí a péče o vousy

Víč co odlišuje skvěle vypadající vous od toho nevzhledného? Správná péče! Mít vous, to je paráda, ale o tu je potřeba se starat. Balzámy a olejíčky na vousy jsou pro tebe už nezbytná věc, ale co takové správné mytí vousů? Poradíme ti, čím si máš vousy umývat a proč je to dobré. Dozvíš se také jak často by si směl vous umývat a proč ti třeba nefunguje podpora růstu vousů. V čem je ten "zakopaný pes" a co vousáče nejvíc trápí a dělí od opravdu skvělého a zdravého vousu.