Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Holící strojky pro hlavice Gillette Mach3 - Kompatibilita - Gillette Mach 3

Holící strojky na hlavice s uchycením Gillette Mach 3 pro pohodlné oholení za výhodnou cenu. Díky prémiové kvalitě celého strojku získáš skvělý zážitek a holící rituál. Hodí se pro oholení vousů, hlavy ale i zbytku těla. Držadla strojků mají spoustu variant tvarů a materiálů od kovových, dřevěných až po luxusní držadla z odolné pryskyřice. Užij si rychlé oholení díky 3 břitům Mach3 s luxusním strojkem na holení.

Zobrazit více

Pasují hlavice Gillette na strojky jiných výrobců?

ANO! Gillette je otevřený i pro další výrobce a díky tomu je možné nasadit hlavici od Gillette i na prémiovější holící strojky. Díky tomu nejsi omezený výběrem držadel od Gillette. Vyber si z mnoha variant třeba od značky Muhle.

Výhody holení s Gillette Mach3

Holící hlavice Mach3 mají 3 ostré břity, mikrolamely pro napínání pokožky a tím i lepší oholní. Na přední hraně má zvlhčující pásek.

Gelový pásek = indikace opotřebení

Gelový pásek na hlavici Mach3 má dva důležité účely. Prvním je dodání lepšího klouzání po pokožce a zamezení podráždění. Druhá funkce tohoto pásku je indikace opotřebení hlavice.

Kompatibilita holících hlavic Gillette

Podívej se na náš přehledný článek o kompatibilitě holících hlavic Gillette. Snadno zjistíš, která hlavice pasuje na tvůj typ holícího strojku. Přečíst článek


Výhody našich strojků na holení

Prémiová kvalita a odolnost

Stylové provedení

Dlouhá životnost

Skvělé holení


Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Máš holící strojek na výměnné hlavice od Gillette? A víš, která hlavice na něj bude vždy pasovat? Pomůžeme ti zorientovat se v širokém výběru hlavic na holení od Gillette, které jsme pro tebe porovnali, aby jsi ty už nemusel. Se kterou hlavicí bude fungovat FlexBall a stojá varianta Power opravdu za to? Přečti si tento článek, ať máš jednou pro vždy jasno.


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.