Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Vše na holení a péči o vousy - Doprava zdarma

Kosmetika pro péči o vous, plnovous i snadné oholení vousů bez podráždění. Balzámy, oleje a vosky na vousy pomohou, aby vousy vypadaly perfektně, měly skvělý tvar a nesvědily. S podporou růstu vousů  nastartuješ jejich lepší růst. K tomu dokonalá péče o vousy s šamponem, kartáčem a dalšími produkty pro vousáče.

Zobrazit více

Péče o kratší i delší vousy

Základem hygieny každého muže je správná péče o vousy, aby byly zdravé, foremné a vypadaly skvěle. K tomu ti poslouží kosmetika na vousy jako jsou oleje, balzámy a vosky na vousy. Každý vousáč také ocení kartáč na vousy a pro dokonalou čistotu i speciální šampon na vousy, který je zanechá jemné bez vysušení pokožky. Použitím kosmetiky pro krátký vous i dlouhý plnovous zabráníš svěděním pokožky.

Pokud ti vousy ještě tolik nerostou a chtěl by jsi podpořit jejich rychlejší, zdravý růst, nebo máš ve vousech holá místa, kde se stále nic nepodařilo vypěstovat, pomůže ti kosmetika pro podporu růstu vousů tzv. beard booster. Celkové zdraví vousu podpoříš i tonikem na vousy, které je nejen velmi příjemné, ale pro vousy prospěšné.

Snadné holení vousů bez podráždění

Pánská kosmetika pro oholení vousů, ale i hlavy bez zbytečného podráždění. Vyber si klasickou pěnu na holení a nebo sáhni po gelu i tradičním mýdle na holení vousů. Pro jemné oholení použij olej před holením, který vousy zjemní a vytvoří mezi pokožkou a břitem ochranný, kluzký povlak.

Vousy si můžeš holit buď klasickým strojkem na výměnné hlavice Gillette, které nasadíš i na mnohem atraktivnější držadla třeba od značky Muhle. Pro tradiční holení vousů můžeš zvolit shavettu a nebo i bagr, na výměnné žiletky (ty za pár korun). Ušetříš tak spoustu peněz, protože holení s těmito žiletkami je nejen pohodlné a snadné, ale i levné a ekologické.

Nezapomeň také na nejen stylové, ale i desinfekční zakončení pomocí vody po holení. Ta tvou pokožku očistí, desinfikuje a zabrání podráždění, zarudnutí, pupínkům a vyrážkám. Zatáhne otevřené póry, které se během holení otevírají. Skvěle provoní a osvěží. Druhou variantou je balzám po holení, který je skvělý i pro velmi citlivou a suchou pokožku. Někdo si může plést vodu po holení s kolínskou. Kolínská oproti vodě po holení neobsahuje pečující a hydratační složky, ale naopak obsahuje více vonnch látek. Proto se kolínská voda řadí mezi parfémy, a toaletní vody


Jak zabránit svědění pod vousy

Jak zabránit svědění pod vousy

Chceš si nechat narůst plnovous, ale to nesnesitelné svědění pod vousy tě přivádí k šílenství? Zastav! Dřív než si vousy ze zoufalství začneš holit, můžeš svědění zabránit a vypěstovat si pořádný vous se spokojenou pokožkou. Zbav se svědění pod vousy, poradíme ti jak na to.


Jak podpořit rychlejší růst vousů

Jak podpořit rychlejší růst vousů

Chceš si nechat narůst plnovous a nebo jen zaplnit holá místa ve vousech, aby jsi nevypadalo jako oškubané kuře? Vypěstuj si plnovous díky přípravkům na podporu růstu vousů a podpoř ho i v dalších směrech pro opravdu nejlepší efekt. Co růst vousů způsobuje, jak ho podpořit a proč někomu vousy vůbec nerostou? Důvodů je spousta, některé z nich jsou řešitelné, jiné jen čekají na správnou chvíli.


Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Máš holící strojek na výměnné hlavice od Gillette? A víš, která hlavice na něj bude vždy pasovat? Pomůžeme ti zorientovat se v širokém výběru hlavic na holení od Gillette, které jsme pro tebe porovnali, aby jsi ty už nemusel. Se kterou hlavicí bude fungovat FlexBall a stojá varianta Power opravdu za to? Přečti si tento článek, ať máš jednou pro vždy jasno.


Správné mytí a péče o vousy

Správné mytí a péče o vousy

Víč co odlišuje skvěle vypadající vous od toho nevzhledného? Správná péče! Mít vous, to je paráda, ale o tu je potřeba se starat. Balzámy a olejíčky na vousy jsou pro tebe už nezbytná věc, ale co takové správné mytí vousů? Poradíme ti, čím si máš vousy umývat a proč je to dobré. Dozvíš se také jak často by si směl vous umývat a proč ti třeba nefunguje podpora růstu vousů. V čem je ten "zakopaný pes" a co vousáče nejvíc trápí a dělí od opravdu skvělého a zdravého vousu.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.